مشاوره و درمان اختلالات جنسی آقایان

 • مقدمه
  با افزایش سن ، توانایی جنسی مردان اغلب کاهش می‌یابد ، بطوریکه مردان در دهه 40 حدود 35 % و در دهه 70 حدود 78 % ناتوان جنسی هستند .
   

 • 1. نعوظ و اختلال نعوظ چیست ؟

  با تحریک جنسی عروق و رگ های آلت گشاد شده و پرخون می شوند تا آلت به اندازه و سفتی مورد نظر برسد (نعوظ) ، همچنین این پر خونی باید تا اتمام عمل جنسی ماندگار باشد .
  اختلال نعوذ (Erectile Dysfunction) ناتوانی در رسیدن به نعوظ یا حفظ آن تعریف می شود.

  2. کجی آلت تناسلی

  به علت تشکیل پلاکتی سفت در بافت آلت موجب اختلال در نعوظ و بد شکلی آلت شده و عوارضی بدنبال دارد . این اختلالات رابطه زناشویی را دچار مشکل کرده و ممکن است باعث اختلالات روانی مانند افسردگی و اظطراب و حتی شکست روابط می شود.

  3. ناتوانی جنسی مردان دیابتی

  بیماری دیابت با افزایش قند خون وایجاد نوروپاتی بر روی قسمت های مختلف بدن از جمله عروق در هر قسمتی عوارض خاص خود را دارد، آسیب عروقی در پوست و اندام ها باعث ریزش مو ،سردی دست وپا و تاخیر بهبود زخم ها می شود.آسیب عروق وعصبی در آلت تناسلی مردان مبتلابه دیابت ، باعت کاهش قدرت جنسی و عدم بدست آمدن سفتی آلت می شود
  این گروه از بیماران معمولا به دلیل عوارض قلبی نمی توانند و نباید از دارو های سفت کننده آلت مانند سیلد نافیل استفاده کنندزیرا باعث سکته قلبی میشود.

  4. پلاک پیرونی

  بیماری پلاک پیرونی (Peyronie’s), یک پلاک فیبروزه در قسمتی از آلت تناسلی است که در افراد زیادی از اقایان دیده می‌شود و سبب انحراف آلت تناسلی و درد می‌شود که بهترین روش درمانی برای این بیماری ، ESWT یا شاک ویو تراپی می باشد.در صورت ابتلا به دیابت و فشار خون این اختلال بیشتر می شود و مصرف قرص بسیار پرعارضه و موقت می باشد.

  دارو درمانی و عوارض جانبی

  در اختلال نعوظ داروهایی مانند ویاگرا ، با گشاد کردن رگ ها به افرایش نعوظ از لحاظ سفتی آلت ومدت این سفتی تاثیر گذار است واما در بسیاری از افراد مخصوصا در مردان با مشکل قلبی و دیابت توصیه نمی شود و می تواند باعث مرگ شود. علایمی مانند آب ریزش بینی و چشم به همراه تنگی نفس ، خستگی ،درد کمر و قفسه سینه حتی در جوان تر ها نیز بسیار آزار دهنده است . این گروه از دارو ها باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از نزدیکی مصرف شوند و اگر زودتر یا دیر تر مصرف شود ،موثر نخواهد بود.متاسفانه بسیاری از دارو های بی کیفیت موجود در بازار ، با عوارض بیشتری همراهند.
  در کنار این موارد باید توجه داشت بسیاری از مردان تمایل ندارند مصرف قرص را شریک جنسی شان بفهمد واین موضوع را یک نقطه ضعف می دانند.
  درمان با شاک ویو فوکوس اشتورز سوئیسو توسط پزشک متخصص ،درمان قطعی ناتوانی جنسی می باشد . این روش بدون درد و غیر جراحی می باشدو در 4 تا 6 جلسه درمانی اثرات خود را در افزایش استحکام، قطر و مدت سفت بودن را نشان می دهد. مطالعات جدید بدون عارضه بودن این روش را ثابت کرده است .

  چرا شاک ویو انتخاب برتر است؟

  بدون جراحی و بدون استفاده از داروی بیهوشی در محیط ارام در مرکز one day center mehrad شاک ویو توسط پزشک متخصص انجام میشود. شاک ویو درمانی بدون درد است و در 6 جلسه با فواصل هفتگی انجام می گیرد . کاملا غیر تهاجمی می باشد و هیچ گونه عارضه جانبی ندارد و اثرات درمانی بیماردر قوای جنسی و انزال دارد.
  .
  شاک ویو فوکوس چگونه اثر می کند ؟

  در اختلالات نعوظ شبکه عروقی آلت تناسلی آقایان ضعیف و ناکارامد می شود . شاک ویو تراپی فوکوس کارخانه اشتورزهمانطوری که مقالات متعددی از 10 سال قبل نشان میدهد رگ سازی را تحریک میکند و رگ موجود را ضخیم تر می کند این رگ سازی باعث می شود تا قوای جنسی بازیابی شود و دیگر استفاده از دارونیاز نمی باشد. ماندگاری این روش تا حداقل سه سال ثابت شده است در صورت لزوم قابل تکرار است.به این دلیل که این روش با امواج مکانیکی متمرکز عمل میکند روی رگ های نواحی دیگر بدن تاثیری ندارد.
  تاکنون هیچ عارضه جانبی برای این درمان گزارش نشده است و فاقد درد می باشدو بسیار مهم است که بدانید روش غیر فوکوسی (رادیال) نه تنها موثر نیست بلکه مضرهم هست وبایستی بیماران در مراکز حتما راجع به فوکوس بودن مدل دستگاه مطمین باشند.
  در این مرکز براساس بهترین استانداردها و با روش علمی ابتدا بیماران ناتوانی جنسی با شرح حال دقیق و معاینات و آزمایشات لازم ، تشخیصی دقیق و درست داده می شوند وسپس کاندید درمان با شاک ویو شاک ویوتراپی و PRP قرار می گیرند.ترکیب درمانیp-shot با ESWT در مرکز ما بهترین درمان بیماران ناتوانی جنسی و مشکلات سایز و انزال می باشد.

  مزایای این روش چیست؟

  این درمان قدرت نعوظ را بیشتر کرده و زمان آن را افزایش میدهد و قدرت جنسی را افزایش داده وحس جنسی را بهبود میدهد.شاک ویو درمانی برای آقایان مبتلا به دیابت نیز تا 70درصد موثر می باشد و از مصرف دارو فرد را بی نیاز میکند .و این روش در 550مرکز آمریکا انجام می پذیرد و مقالات متعددی اثر بخشی آن را تایید می کند.

  افزایش توانایی نعوظ
  بدون درد و سرپایی
  بدون جراحی
  بدون نیاز به بیهوشی
  ماندگاری بالا
  بدون عوارض دارویی
  مطابق استاندارد های علمی و بین المللی
  مدرن ترین روش درمانی