جوان سازی و زیباسازی واژن

internal banner 1

dfsdf

 

با افزایش سن،دوران یائسگی و یا پس از زایمان علائمی نظیر خارش واژن ،خشکی ،سوزش،افتادگی های لگنی ، بی اختیاری ادراری ، بد شکلی اندام تناسلی وعدم لذت از رابطه جنسی ایجاد می شود.

 

دلایل مختلفی سبب می شود که بانوان کاندیدای مناسبی جهت انجام اعمال جراحی نباشند،برای رفع مشکلات فوق لیزر مونالیزا تاچ ارائه شده است.

مونالیزا تاچ جدیدترین دستاورد پزشکی در زمینه جوانسازی واژن با لیزر یا تنگ کردن واژن است که فیزیولوژی دیواره واژن را بهبود می دهد و اثر تنگ کنندگی مورد نظر را به جا می گذارد.لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر تنگ کردن کانال واژن باعث افزایش تولید کلاژن و بهبود گردش خون نیز می شود.به این ترتیب واژن لغزنده و خشکی آن برطرف می شود.

 لیزر مونالیزا یک روش موثر برای جوانسازی واژن است که اساس کار آن گرمای حاصل از شکستن مولکول CO2  است.فرکانس این دستگاه به صورت ویژه برای دستگاه تناسلی طراحی شده به همین دلیل هیچ عارضه ای نه از بابت نوع اشعه و نه از بابت آسیب به سایر ارگان های مجاور (البته به شر انجام توسط متخصص اورولوژی) متوجه بیمار نیست.

مزیت مهم این دستگاه غیر تهاجمی بودن آن است که نیازی به بیهوشی و بستری ندارد و کاملا بدون درد و سرپایی در مطب انجام میشود.این درمان حدود ده دقیقه ای بدون درد و بدون عوارض جانبی در درمان بی اختیاری ادراری و جوان سازی و برگرداندن واژن به حالت طبیعی کاربرد دارد.با لیزر مونالیزا علاوه بر درمان بی اختیاری ادرار، به میزان زیاد به صورت سرپایی در مطب،اندام تناسلی ترمیم شده و به حالت قبل از زایمان بر میگردد.

جوان سازی یاRejuvenation  ناحیه تناسلی ،در راستای اصلاح این قبیل مشکلات طرح ریزی شده است.عمل vaginoplasty  یا جراحی تنگ کردن واژن،روشی است که عضلات شل و افتاده داخل واژن را ترمیم کرده و به حالت قبل از زایمان بر میگرداند که در اتاق عمل و تحت بیهوشی انجام میگیرد.بی اختیاری ادراری نیز که باعث شل شدن و افتادگی عضلات میشود،جراحی خاص خود را نیاز دارد.

با دستگاه لیزر مونالیزا،تکنولوژی بسیار جدیدی که برای اولین بار در ایران و در مرکز ما انجام میگیرد،میتوان تمامی ناهنجاری ها و اختلالات دستگاه تناسلی زنان را به صورت سرپایی و بدون نیاز به جراحی ، بیهوشی و درد ، طی چند جلسه درمان نمود.با لیزر مونالیزا به سادگی و در مدت زمان کوتاهی :

1-روشن نمودن whitening  که باعث روشن نمودن لابی های تیره میشود،

2-جوان سازی Rejuventation که باعث جوان سازی لابی های شل شده و چروک میشود،

3-تنگ نمودن Tightening که باعث بازگشت واژن به سایز قبل از زایمان میشود،

4-لابیوپلاستی Labioplasty که توسط این دستگاه بدون درد و به صورت سرپایی ،لابیاهای بزرگ با لیزر کوچک میشوند،انجام میگیرد.

IMG 20180922 093827 308IMG 20180922 093830 139IMG 20180922 093836 777