prp

prp 1

 

درمان های نوین در ناتوانی جنسی

 

 37774502 2178165288922218 2471143050462625792 n

 

 با استفاده از روش P-Shot  و O-Shot   که نوعی PRP  است، خون فرد را با سرنگ گرفته و به آن هورمون های رشد اضافه و سپس به خود فرد تزریق می کنند، تا سلول های جنسی بتوانند دوباره سلول سازی کنند. این روش افقی جدید در درمان ناتوانی های جنسی است. در این روش جدید در زنان تزریق در واژن  (O-Shot)  و در مردان در آلت تناسلیP-Shot صورت می گیرد.

 

prp 4

 

پی آر پی و پلاکت درمانی


محققان پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیده اند که پلاکت های موجود در خون باعث ترمیم زخم و تاثیر فراوان در رشد و جوانسازی پوست دارد . در اصل پلاکت های خون که حاوی فاکتورهای رشد هستند باعث ایجاد سلول های جدید می شوند و هنگامی که این پلاگت ها را به وسیله سانترفیوژ از خون فرد جدا کرده و آن را غنی می کنیم میتوانیم از آن برای تزریق در قسمتهای مختلف بدن که نیاز به تشکیل بافت جدید دارد استفاده کرد.

نتیجه پی آر پی


برای اینکه بتوان نتیجه تزریق پی آر پی در واژن را مشاهده کرد ممکن است به چندین جلسه نیاز باشد و نتیجه بعد از گذشت چند هفته مشخص شود.
نتیجه درمان پی آر پی واژن در افراد مختلف گوناگون است و بستگی دارد واکنش های سلولی هر فرد چگونه باشد . خانم هایی که پیرتر هستند در صورت وجود بیماری های مزمن و یا سیگاری بودن و یا نداشتن رژیم غذایی صحیح و دیگر موارد که ممکن است در پوست شما تاثیرگذار باشد نتیجه ضعیفی از پی ار پی واژینال به دست خواهند آورد


آیا پی آر پی عوارض دارد ؟

به درستی ، نزد پزشک با تجربه و در صورتی که پی آر پی واژینال مراکزی نامعتبر انجام بگیرد به مانند هر روش دیگری امکان عفونت در آن وجود دارد.

PRP افزایش ارگاسم در زنان

رسیدن به ارگاسم در زنان بستگس به این دارد که واژن دارای رطوبت در رابطه درگیر باشند و تمایلات G و O خوب و ثابتی باشد ، نقطه جنسی بالا رود و زندگی جنسی افراد تغییر کند این امر ممکن است در روش پی آر پی پلاکت غنی از پلاسمای شخص دریافت می شود و سپس به واژن و نقطه G می باشد ، تزریق می شود . این عمل باعث تحریک هورمون های رشد می شود که به بازسازی بافت واژن کمک می کند و سرعت می بخشد.

O shot پی آر پی واژینال


O Shot یکی از ناثیر های مهم و مفید پی آر پی تاثیر بر روی پلاسمای غنی از پلاکت و باعث بازسازی مجدد بافت واژن می شود در نتیجه پاسخ های جنسی افزایش می بابد. از این روش در درمان بی اختیاری نیز استفاده میشود.که با بازسازی بافت ها باعث می شود که بی اختیاری در مان یابد. برای رضایت مندی جنسی هر دو زوج باید وضعیت مناسبی داشته باشند بنابراین برای آقایان نیز بایستی درمانی انجام داد.