تاسیس و راه اندازی کلینیک بی اختیاری ادراری

 • تاسیس و راه اندازی کلینیک بی اختیاری ادراری

بیمارستان پارس با سابقه و اعتبار عالی و با توجه به کسب رتبهA+ درمیان بیمارستانهای ایــران و با برخورداری از برترین متخصصین با تجربه و فرهیخته  کشور که دارای رتبه های علمی و بین المللی فراوانی هستند دارای خدماتی نوین و متفاوت می باشد. یکی از این خدمات بسیار نوین که توسط دکتر مهری مهراد پایه گذاری و راه اندازی شده است کلینیک بی اختیاری ادراری و بخش یورودینامیک می باشد، خرید دستگاه یورودینامیک MENFIS توسط بیمارستان پارس و شروع فعالیت و Promotion   کلینیک یورودینامیک از سال 1388 لغایت اکنون که تا به امروز بیش از 2067 بیمار تحت بررسی با تست یورودینامیک قرار گرفته اند. امروزه در این کلینیک، دپارتمان های زیر فعال هستند

 

کلینیک بی اختیاری ادراری

 1. دپارتمان یوروژنیکولوژی
 2. دپارتمان نورویورلوژی
 3. دپارتمان یورودینامیک
 4. دپارتمان لیزر مونالیزا

 

از حدود 9 سال قبل به همت خانم دکترمهری مهراد جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص مثانه که بنیان گذار کلینیک های مرتبط با بی اختیاری ادراری بوده اند، بیمارستان پارس با تجهیز و راه اندازی بخش های زیر جز اولین بیمارستانهای ارائه دهنده خدمات فــوق بوده است.

 

 1. اولین کلینیک یورودینامیک در بهار 1388 تا سیس و راه اندازی شد.
 2. اولین کلینیک یوروژنیکولوژی در زمستان 1389 تاسیس و راه اندازی شد.
 3. اولین کلینیک بی اختیاری ادرار در بهار 1390 تاسیس و راه اندازی شد.
 4. اولین کلینیک Pelvic Floor در ایران و در مراکز خصوصی در اسفند 1391  تاسیس و راه اندازی شد.
 5. کلینیک لیزر مونالیزا در تابستان 1393 تاسیس و راه اندازی شد.
 6. برای اولین بار در خاورمیانه و ایران، کلینیک نورویورولوژی با حضور متخصص مغز و اعصاب و دکتر مهری مهراد در شهریور 1395 تاسیس و راه اندازی شد.